Дослідна експлуатація

Керівник проєктів. Інструкція

Для входу до Кабінету керівника проєктів Вам необхідно:

 1. Авторизуватись в Системі, детально https://nauka.gov.ua/information/auth
 2. Отримати доступ до кабінету Керівника проєктів, детально https://nauka.gov.ua/information/pm/
 3. В особистому аккаунті у вкладці "Кабінети" у розділі "Модуль конкурсів" обрати підрозділ "Кабінет керівника проєктів". Вас перенаправить до Модулю конкурсів.

Кабінет керівника

Кабінет кервіника проєктів

Для участі в Конкурсі Вам необхідно:

 1. У розділі "Список Ваших установ" вказати установи, в яких Ви працюєте, в т.ч. від якої будете подавати проєкт .
  Якщо установи немає в переліку або назва не вірна, значить Ваша установа не підписала Заяву приєднання. Зверніться до осіб, які відповідають за проведення першого етапу конкурсу у Вашій Установі.
 2. У розділі "Створення проєкту" оберіть доступний конкурс, оберіть тип картки проєктів у випадаючому списку та натисніть "Обрати".
  Після цього буде створено чернетку проєкту.
 3. Заповнити Чернетку проєкту.
 4. Вгорі сторінки у випадаючому списку змініть статус із "Чернетка" на "Надіслано до відповідальної особи установи" та натисніть "Обрати".

Після цього, Ваша заявка буде надіслана на розгляд до Відповідальної особи установи.

Для перевірки правильності заповнення заявки Ви можете натиснути кнопку "Обрати" із статусом "Чернетка". У спливаючому вікні буде відображено перелік помилок.

Перевірка

Відповіді на питання:

 • Керівник проєкту у 2023 році може створити лише одну чернетку та надіслати до відповідальної особи установи. У подальшому обмеження, щодо кількості поданих проєктів будуть встановлюватись відповідно до вимог конкурсів.
 • Щоб додати учасника проєкту необхідно вказати його ідентифікатор в Системі.
  Учасник проєкту може бути доданий лише до двох заявок.
 • Дані, внесені в форму, зберігаються автоматично (кнопок "Зберегти" натискати не треба).
  Проте, якщо довго не закривається сторінка, то може розірватись зʼєднання із сервером, через що не буде відбуватись збереження даних.
  Для уникнення подібної сисуації реалізовано механізм автоматичного виходу із форми при розірванні звʼязку, проте деякі версії браузерів можуть не підтримувати дану функцію.
  Тому, якщо заявка була певний час відкрита, перед початком внесення даних рекомендуємо перезавантажити сторінку.
 • Через велику кількість файлів, які вносяться в Систему існує обмеження на розмір документів, які можна завантажити.
  Дані щодо обмеженя вказуються відповідно для кожно поля.

Заповнення форми

Форма підтримує декілька типів полів:

 • Текстові поля - можна внести текст, цифри, знаки пункуації.
 • Числові поля - можна ввести лише цифри.
 • Дата - можна обрати лише дати.
 • Випадаючі списки - можна обрати елементи із випадаючого списку.
 • Мультиполя - встановлює залежність між обраними варіантами.
 • Поля для формування списку - заповнюється декілька елементів, які під час друку відображаються у вигляді списку/таблиці.
 • Поля для форматування - складні поля, які дозволяють форматувати текст, створювати або вставляти таблиці,зображення та інше.

Умовні позначення:

 • UUID користувача - ідентифікатор користувача в Системі, який можна побачити в особистому аккаунті у вкладці "Мій аккаунт".

Приклади

Текстове поле:

Текстове поле

Числове поле:

Числове поле

Дату, можна вносити вручну, або обрати із віджету при натисканні на іконку. Мова календаря відповідає мові Вашого браузеру:

Дата

Випадаючий список:

Випадаючий список

Мультиполе, використовується для вибору секцій та підсекцій. Після вибору значення вищого рівня, вам будуть доступні значення нижчого рівня. Ви можете додати до двох секцій та напрямків до них:

Мультиполе

Поле для формування списку. Призначене для створення списків/таблиць при формуванні форми для друку. Для кожного запису створюється окреме поле шляхом натискання "Додати поле":

Поле для форматування списку

Поле для форматування. Поле дозволяє форматувати текст, додавати списки, створювати та вставляти таблиці з Word або Excel, вставляти малюнки та інше.

Поле для форматування

Приклади заповнення окремих полів:

Секція та напрямок. Для вибору секції та напрямку Вам необхідно спочатку обрати секцію, після чого буде доступна можливість вибору напрямку.
Ви можете додати до двох напрямків за однією секцією. Для цього необхідно натиснути "Додати поле", обрати ту саму секцію та відповідний напрямок.

Два напрямки

Інформація щодо Керівника проєкту, відповідального виконавця та учасника (виконавця, автора) проєкту.
Для внесення даних осіб в полі "Вказувати UUID користувача" вкажіть унікальний ідентифікатор користувача в Системі. П.І.Б. імпортується автоматично, інші дані можна буде вказати в формі.
Для учасників проєктів існує обмеження, одна особа може бути вказана лише в двох проєктах. При перевищенні даного ліміту П.І.Б. не буде імпортовано, буде вказана помилка.
Учасники проєктів у власних кабінетах можуть бачити заявки, в яких вони вказані. Якщо його випадково вказав інший керівник проєкту - зверніться до технічного адміністратора за поштою dntb@dntb.gov.ua

Автори проєкту

Форма для друку

Ви маєте можливість надрукувати заповнену форму, для цього натисніть вгорі сторінки "Друк форми"

Друк форми

Відправка заявки відповідальній особі установи (НДЧ)


Для відправки заявки оберіть вгорі сторінки у випадаючому списку "Надіслано до відповідальної особи установи" та натисніть "Обрати". Після відправки Ви не зможете більше редагувати форму. Для продовження редагування відповідальна особа установи має повернути заявку до статусу "Чернетка".

Зміна статусу

Історія змін

У правій частині сторінки наводиться історія зміни статусу заявки та коментарів до зміни статусу заявок, якщо вони були вказані.

Історія