Дослідна експлуатація

Експерт. Отримання доступу

Експерти в Модулі конкурсів проводять експертизу поданих заявок.

Список експертів визначається окремими наказами МОН та/або умовами конкурсу.

У 2023 році конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених (далі - конкурс молодих вчених), а також конкурсний відбір фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі - основний конкурс) буде проведено в Системі.

Для проведення експертизи в Системі необхідно авторизуватись та отримати доступ до модулю експертів, перелік яких затверджений наказами МОН:

  1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021р. №1014 «Про затвердження персонального складу Експертної ради МОН, її секцій за фаховими напрямами та визнання окремих пунктів наказів Міністерства освіти і науки України такими, що втратили чинність».Наказ від 22 вересня 2021 року № 1014
  2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.12.2022р. №1111 «Про затвердження списків експертів з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання за тематичними напрямками».

Для отримання доступу до функцій Модулю експерта даних конкурсів

необхідно:

  1. Авторизуватись в Системі.
  2. В розділі "Мій аккаунт" вказати адреси електронних пошт, які були вказані під час заповнення анкети кандидата в експерти, або використовувались для доступу до Кабінету експерта під час проведення основного конкурсу та конкурсу молодих вчених у 2022 році.
  3. Після збереження заповненої інформації, Вам на електронну пошту прийде лист-підтвердження, в якому буде посилання, за яким треба перейти для завершення активації в Системі.
  4. Перейдіть у Вкладку кабінету "Послуги".
  5. Оберіть послугу "Отримання доступу до кабінету експерта".
  6. Заповніть та надішліть форму.
  7. Після опрацювання Вам буде надано доступ.


Експерти, які отримують доступ до відповідного Модулю конкурсу, автоматично погоджуються із правилами проведення конкурсу.

1. У вкладці "Мій аккаунт" натисніть "Редагувати"

Профіль 1

2. У полі під назвою "Електронні адреси" натисніть "+"

3.У вспливаючому вікні введіть електронну пошту та натисніть "Додати"

Профіль 6

4. Повторіть кроки 2 та 3 залежно від кількості пошт, які необхідно додати

5. Натисніть "Зберегти зміни"

Профіль 7

6. Зайдіть на вказані електронні скриньки та перейдіть за посиланням для активації

Підтвердження

7. Перейдіть до Послуги "Отримання доступу до кабінету експерта" та заповніть відповідну форму.

Знімок екрана 2023-10-27 о 12.09.30