Дослідна експлуатація

Відповідальна особа установи. Отримання доступу

Завдання Відповідальної особи Установи в модулі конкурсів полягають у перевірці заявок, заповнених Керівниками проєктів для подачі їх до участі в конкурсі.

Для отримання доступу до Кабінету відповідальної особи Установи необхідно:

  1. Авторизуватися в Системі.
  2. Отримати ідентифікатор авторизованого користувача.
  3. Заповнити, підписати та подати до ДНТБ України Заяву приєднання.

Після розгляду Заяви приєднання ДНТБ України приймає рішення про надання доступу або повертає Заяви приєднання для уточнення інформації.

Заява приєднання розміщується разом із Публічним договором на сторінці Про проєкт у розділі "Як установі приєднатися до Системи?".

Подати Заяву приєднання можна двома способами:

  1. У паперовому вигляді, підписану Керівником установи.
  2. В електронному вигляді, підписану Керівником установи за допомогою електронного підпису на скриньку dntb@dntb.gov.ua.

Сервіс для підписння документів електронним підписом — https://id.gov.ua/sign.

Подаючи заяву приєднання, Установа засвідчує, що вказані в Заяві приєднання особи ознайомились із Публічним договором, правилами використання Системи та погоджуються з ними.

Повноваження та можливості Відповідальної особи Установи залежать від умов окремого конкурсу.

Інструкції щодо використання цього модуля будуть розміщені окремо після оголошення конкурсу МОН.

У 2023 році в Системі проведено конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених (далі — конкурс молодих учених), а також конкурсний відбір фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі — основний конкурс).

Переглянути ID користувача можна в модулі кабінетів у правому кутку білої зони на кожній зі сторінок або у вкладці "Мій акаунт".

ІД користувача