Дослідна експлуатація

Оновлена редакція журнала Editors’ Update для авторів та редакторів наукових журналів

Крістофер Танкок

Крістофер Танкок є головним редактором та працює над відповідними комунікаційними проектами. Базуючись в Оксфорді, Кріс має дипломи з європейських студій та лінгвістики та є засновником нової ініціативи Pint of Life , яка надає місцевій громаді безкоштовні навички з охорони здоров’я.

Editors’ update - це інтернет-ресурс видавничого дому Ельзівер, створений спеціально для редакторів наукових журналів. Ресурс висвітлює останні технології в світі публікацій, значущі події та ініціативи, зміни в політиках журналів, поява нових послуг і сервісів, нових стандартів у видавничій роботі. Editors 'update дає можливість брати участь у вебінарах, приєднуватися до різних тематичних дискусій з колегами.

Кожна стаття, опублікована онлайн в журналі Editors 'update, передбачає наявність коментарів, що дає можливість створення невеликого форуму, на якому ваші колеги можуть поділитися своїми поглядами, а також особистими практичними прикладами і рекомендаціями.

Інтернет-ресурс підкреслює, що у видавничому домі Ельзівер завжди зацікавлені почути міркування редакторів, встановити з ними зворотний зв'язок, дізнатися пропозиції для публікації майбутніх статей. Необхідно заповнити форму і зв'язатися з співробітниками Editors 'update. На сайті повідомляється: «Ми цінуємо ваші коментарі, тому що вони дозволяють нам краще зрозуміти Ваші потреби та сформулювати уявлення про те, як ми можемо краще обслуговувати Вас в майбутньому».

Для доступу до матеріалів вебінарів також необхідна реєстрація.

Знайомство з даними матеріалами буде корисним насамперед для тих редакторів, які мають намір розвивати свій журнал відповідно до міжнародних стандартів. Статті англійською мовою.

Незважаючи на певну корпоративність матеріалів Editors 'update, ми переконані, що деякі рекомендації і поради можуть бути цілком застосовні не тільки в міжнародній, але і у вітчизняній практиці публікацій і видавничої справи.

В якості прикладів статей, які опубліковані на сайті журналу Editors’ update: