Дослідна експлуатація

Відповідальна особа установи. Отримання доступу.

Завдання відповідальної особи Установи в модулі аналізу втрат дослідницької інфраструктури полягає в заповненні відповідних інформаційних форм щодо втраченого або пошкодженого обладнання, майна, стану кадрового забезпечення та інших.

Для отримання доступу до Кабінету відповідальної особи Установи необхідно:

  1. Авторизуватися в Системі.
  2. Отримати ідентифікатор авторизованого користувача.
  3. Заповнити, підписати та подати до ДНТБ України Заяву приєднання.

Після розгляду Заяви приєднання ДНТБ України приймає рішення про надання доступу або повертає Заяви приєднання для уточнення інформації.

Заява приєднання розміщується разом з Публічним договором на сторінці Про проєкт у розділі "Як установі приєднатися до Системи?".

Подати Заяву приєднання можна в електронному вигляді на скриньку dntb@dntb.gov.ua. Заява має бути підписана Керівником установи за допомогою електронного підпису.

Сервіс для підпису документів електронним підписом — https://id.gov.ua/sign.

Подаючи Заяву приєднання, Установа засвідчує, що вказані в ній особи ознайомились із Публічним договором, правилами використання Системи та погоджуються з ними.

Повноваження та можливості відповідальної особи Установи залежать від умов окремого процесу, розділу, форми.

Інформація про втрати наукової сфери буде використана для інформування міжнародних партнерів про актуальний стан наукової сфери України та для підготовки пропозицій щодо подальших заходів з відновлення сфери науки в короткостроковій і довгостроковій перспективі.

Заява приєднання відповідальної особи установи