Дослідна експлуатація

Відповідальна особа установи. Інструкція

Для входу до Кабінету відповідальної особи установи Вам необхідно:

 1. Авторизуватись в Системі, детально https://nauka.gov.ua/information/auth
 2. Отримати доступ до кабінету Керівника відповідальної особи установи, детально https://nauka.gov.ua/information/org/
 3. В особистому аккаунті у вкладці "Кабінети" у розділі "Модуль конкурсів" обрати підрозділ "Кабінет відповідальної особи установи". Вас перенаправить до Модулю конкурсів.

Доступ в.о. установи

кабінет в.о. установи

Можливості відповідальної особи установи:

 1. Внесення змін до назви установи.
 2. Опрацювання заявок.

Внесення змін до назви установи. Після зміни скоригована назва буде вказана у всіх заявках, керівники проєктів яких вже встигли обрати установу.

Для внесення змін в назву установи перейдіть у розділ "Назва установи"

Назва установи

Передача заявок на розгляд до МОН означає погодження на участь заявки в другому етапі конкурсу. Співробітники МОН можуть повернути заявку на доопрацювання, якщо буде виявлена невідповідність вимогам.

Робота із заявками:
1. Відкрийте розділ "Підтвердження".

 1. Оберіть конкурс, за яким планується робота із заявками.
 2. Оберіть проєкт, який необхідно перевірити. Вам буде доступна для перегляду форма для друку. Змінювати статус заявки можна після того, як керівник проєктів подасть її на опрацювання до відповідальної особи установи.
 3. Після опрацювання заявки, відповідальна особа установи може:
  - Повернути на доопрацювання. Для цього оберіть статус проєкту "Чернетка" та натисніть "Обрати". Після, у вспливаючому вікні, вкажіть коментар із причиною повернення на доопрацювання та переліком доопрацювань.
  - Заблокувати заявку на участь у другому етапі. Для цього оберіть статус проєкту "Заблоковано відповідальною особою установи" та натисніть "Обрати". Після, у вспливаючому вікні, вкажіть коментар із причиною блокування. Дана заявка не буде подана до участі в другому етапі конкурсу.
  - Підтвердити заявку на участь у другому етапі. Для цього оберіть статус проєкту "Підтверджено відповідальною особою установи" та натисніть "Обрати". Дана заявка буде подана до відповідальної особи МОН для перевірки на відповідність формальним ознакам та при підтвердженні відповідності до участі у другому етапі конкурсу.

Зміна статусу заявки

Для відправки заявки оберіть вгорі сторінки у випадаючому списку відповідний статуст та натисніть "Обрати".

Зміна статусу

Історія змін

У правій частині сторінки наводиться історія зміни статусу заявки та коментарів до зміни статусу заявок, якщо вони були вказані.

Історія