Дослідна експлуатація

Конкурс наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України»

09/11/2023
51_main
Організатор
Ukraine Reconstruction Fund та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України
Опис

Ukraine Reconstruction Fund та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України проводять конкурс наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України».

Метою конкурсу є популяризація розробок українських студентів, аспірантів, молодих учених серед ділової та наукової спільноти США, пошук та заохочення потенційних інвесторів для реалізації проєктів, стимулювання інноваційної діяльності та рішень, спрямованих на відновлення та сталий розвиток України.

Співорганізатори чекають від учасників проєктні концепції з відновлення та розвитку економіки, агропромислових галузей, зеленої енергетики та покращення екології, особливо в районах України, які постраждали від війни.

У конкурсі можуть брати участь студенти, які навчаються на денній або заочній формі у закладах вищої освіти та наукових установах України, аспіранти та молоді вчені.

Окрім стипендій, Фонд надасть переможцям та фіналістам конкурсу правовий та організаційний супровід для отримання грантової підтримки від уряду США та реєстрації патентів в United States Patent and Trademark Office, USPTO.

Умови участі, порядок проведення, критерії відбору та інші деталі прописані у Положенні конкурсу: http://surl.li/mflqu

Реєстрація учасників та прийом проєктних концепцій триває з 16 жовтня 2023 року по 16 березня 2024 року.

Для цього конкурсанти мають заповнити електрону форму https://forms.gle/dEQwFxq5gvVqN1ty6

Проєктні концепції додаються до форми окремим файлом.

Всі питання, пропозиції та уточнення приймаються на електронну адресу urfkonkurs@gmail.com, або за телефонами +380504816333, +380672339623.

Інші можливості