Дослідна експлуатація

Міжнародний конкурс студентських наукових праць Black Sea Science 2023

09/01/2023
logo-dlya-slajdov-1140x490
Організатор
Одеський національний технологічний університет (ОНТУ, Україна)
Кінцева дата прийому заявок
31 січня 2023 р.
Категорія претендентів
Студенти;
Країни проведення
Україна;
Галузі знань
Інформаційні технології;
Опис

Одеський національний технологічний університет (ОНТУ, Україна) запрошує студентів взяти участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових праць Black Sea Science 2023 у номінації “Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка”. Номінація охоплює безліч напрямів, поєднаних сучасним терміном “Індустрія 4.0”.

Конкурс організовано Одеським національним технологічним університетом під егідою Міністерства освіти і науки України та міжнародної організації Black Sea Universities Network (ВSUN).

Метою конкурсу є розширення міжнародних зв’язків та залучення студентів до співпраці у наукових дослідженнях.

Участь у конкурсі безкоштовна.

Конкурс відбуватиметься у 2 етапи, дистанційно.

На першому етапі студенти мають до 1 лютого 2023 року підготувати та надіслати на адресу організаторів роботу англійською мовою (не більше 15 сторінок). Після незалежного рецензування найкращі роботи учасники представлятимуть журі за допомогою ZOOM.

Усі матеріали, які прийдуть та будуть рецензовані в номінації “Інформаційні технології, автоматизація та робототехніка”, будуть видані у збірнику ОНТУ, кращі роботи будуть безкоштовно видані в журналі «Central European Researchers Journal» (Словаччина) або в журналі «Automation оf Technological and Business Processes» (Україна).

Усі учасники та керівники проєктів отримають сертифікати, переможці – дипломи та цінні призи.

Додаткові відомості про конкурс: офіційний сайт, вимоги до учасників та робіт.

Для участі у конкурсі необхідно заздалегідь зареєструватися та до 01.02.2023 надіслати в електронному вигляді (на аркуші реєстрації або за адресою autoblacksea@gmail.com) конкурсну роботу англійською мовою та відомості про авторів (при цьому у відповідь буде надіслано підтвердження про отримання матеріалів).

У разі виникнення питань звертатися до оргкомітету конкурсу autoblacksea@gmail.com 

Посилання на першоджерело

Інші можливості