Дослідна експлуатація

Презентація цифрової платформи «Українська наукова діаспора»

24/10/2023
Adobe_Express_20231024_1435480_1
Організатор
Офіс підтримки вченого Ради молодих учених при МОН, МОН України, ГО «Інноваційний університет»
Дата початку
27 жовтня 2023 р.
Дата завершення
27 жовтня 2023 р.
Категорія претендентів
Без обмежень;
Галузі знань
Мультигалузева;
Опис

27 жовтня 2023 року о 15:00 (за київським часом) в онлайн-режимі відбудеться публічна презентація цифрової платформи «Українська наукова діаспора», яка розроблена за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за покликанням.

Метою створення Платформи є об’єднання зусиль українських учених різних хвиль міграції для відбудови та розвитку України, а також їхня інтеграція до світової наукової спільноти.

Над концепцією платформи працювали представники Офісу підтримки вченого Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Міністерство освіти і науки України, ГО «Інноваційний університет». Технічна підтримка здійснювалася викладачами та студентами Массачусетського технологічного інституту (США).

Платформа містить цифрову мапу з інформацією про українських учених, що перебувають за кордоном та готові до співпраці зі вченими, які працюють в Україні. Це сприятиме налагодженню інституційної співпраці між українськими та закордонними закладами вищої освіти та науковими установами; зміцненню згуртованості українців за кордоном для реалізації ідей, пов’язаних із повоєнним відновленням України через розвиток науки; покращенню іміджу української науки у світі тощо.

Джерело

Інші можливості