Дослідна експлуатація

Триває конкурс наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України»

08/01/2024
d5
Опис

Триває конкурс наукових проєктних концепцій "Відродження та інноваційний розвиток України" від Ukraine Reconstruction Fund та Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. 

Метою конкурсу є популяризація розробок українських студентів, аспірантів, молодих учених серед ділової та наукової спільноти Сполучених Штатів; пошук і заохочення потенційних інвесторів для реалізації проєктів; стимулювання інноваційної діяльності та рішень, спрямованих на відновлення й сталий розвиток України.

Співорганізатори чекають від учасників проєктні концепції з відновлення та розвитку економіки, агропромислових галузей, зеленої енергетики та покращення екології, особливо в районах України, які постраждали від війни.

У конкурсі можуть брати участь студенти, які навчаються на денній або заочній формі в закладах вищої освіти та наукових установах України, аспіранти та молоді вчені.

Окрім стипендій, Фонд надасть переможцям і фіналістам конкурсу правовий та організаційний супровід для отримання грантової підтримки від уряду США та реєстрації патентів у United States Patent and Trademark Office, USPTO.

Умови участі, порядок проведення, критерії відбору та інші деталі прописані у Положенні конкурсу — http://surl.li/mflqu.

Реєстрація учасників і прийом проєктних концепцій триватиме із 16 жовтня 2023 року по 16 березня 2024 року.

Для участі конкурсанти мають заповнити електрону форму https://forms.gle/dEQwFxq5gvVqN1ty6. Звертаємо увагу, що проєктні концепції додаються до форми окремим файлом.

Усі питання, пропозиції та уточнення приймаються на електронну адресу urfkonkurs@gmail.com або телефонами +38 050 481-63-33 (Анастасія Сімахова), +38 067 233-96-23 (Олександр).

Інші можливості