Дослідна експлуатація

Турецька академія наук оголошує про відкриття конкурсу TÜBA Academy Prizes 2024

06/03/2024
TÜBA Academy Prizes 2024
Організатор
Турецька академія наук TÜBA Academy Prizes
Дата завершення
26 квітня 2024 р.
Опис

Турецька академія наук (TÜBA) оголошує про відкриття конкурсу премій TÜBA Academy Prizes 2024 у таких категоріях: фундаментальні та інженерні науки; охорона здоров'я та науки про життя; соціальні та гуманітарні науки.

Премії присуджуються за оригінальні передові та новаторські дослідження в кожній галузі.

Також щороку одна з премій присуджується вченим, чия діяльність пов’язана з Туреччиною чи турецькою проблематикою, тобто тим, хто працює в Туреччині та/або вивчає Туреччину. Цьогорічна премія в галузі соціальних і гуманітарних наук відзначатиме вчених, наукова діяльність яких тісно пов’язана з Туреччиною (дослідження та вивчення).

Номінанти, які подають заявки для участі в конкурсі TÜBA Academy Prizes 2024, не повинні були отримувати будь-які інші нагороди чи відзнаки в галузі науки від державних установ і організацій Туреччини за останні три роки. Заявки ( форма додається ) для участі в конкурсі разом із рекомендаційним листом від установи українською та англійською мовами прохання надавати до Відділу міжнародних зв’язків НАН України (a.ivanov@nas.gov.ua) до 26 квітня 2024 р.

Більше інформації про конкурс

Посилання на першоджерело

Інші можливості