Дослідна експлуатація

Експерт. Отримання доступу

Експерти в Модулі конкурсів проводять експертизу поданих заявок.

Список експертів визначається окремими наказами МОН та/або умовами конкурсу.

У 2023 році конкурсний відбір проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених (далі - конкурс молодих вчених), а також конкурсний відбір фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі - основний конкурс) буде проведено в Системі.

Для проведення експертизи в Системі необхідно авторизуватись та отримати доступ до модулю експертів, перелік яких затверджений наказами МОН:

 1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 22.09.2021р. №1014 «Про затвердження персонального складу Експертної ради МОН, її секцій за фаховими напрямами та визнання окремих пунктів наказів Міністерства освіти і науки України такими, що втратили чинність».Наказ 1014 № від 22 вересня 2021 року
 2. Наказ Міністерства освіти і науки України від 12.12.2022р. №1111 «Про затвердження списків експертів з експертизи проєктів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, що подаються для участі у конкурсах, які проводитиме Міністерство освіти і науки України, та звітів про їх виконання за тематичними напрямками».

Для отримання доступу до функцій Модулю експерта даних конкурсів

необхідно:

 1. Авторизуватись в Системі.
 2. В розділі "Мій аккаунт" вказати адреси електронних пошт, які були вказані під час заповнення анкети кандидата в експерти, або використовувались для доступу до Кабінету експерта під час проведення основного конкурсу та конкурсу молодих вчених у 2022 році.
 3. Після збереження заповненої інформації, Вам на електронну пошту прийде лист-підтвердження, в якому буде посиланням, за яким треба перейти для завершення активації в Системі.
 4. Після оголошення конкурсу, Вам буде наданий доступ до Модулю конкурсів в частині експертів та надіслані на електронну пошту інструкції щодо подальших дій.

Детальна інструкція буде опублікована в даному розділі після оголошення відповідних конкурсів.

Експерти, які отримують доступ до відповідного Модулю конкурсу, автоматично погоджуються із правилами проведення конкурсу.

 1. У вкладці "Мій аккаунт" натисніть "Редагувати"
Профіль 1
 1. У полі під назвою "Електронні адреси" натисніть "+"
Профіль 5
 1. У вспливаючому вікні введіть лектронну пошту та натисніть "Додати"
Профіль 6
 1. Повторіть кроки 2 та 3 залежно від кількості пошт, які необхідно додати
 2. Натисніть "Зберегти зміни"
Профіль 7
 1. Зайдіть на вказані електронні скриньки та перейдіть за посиланням для активації
Підтвердження