Підключити сайт Вашого наукового журналу на Open Journal Systems (OJS3) до дуже корисної служби JournalTOCs.
JournalTOCs - це служба поточної інформації (Current Awareness Service - CAS), де ви можете знайти новітні статті, що надходять безпосередньо від видавців, як тільки вони були опубліковані в мережі Інтернет.
JournalTOCs призначена для дослідників, бібліотекарів, студентів і всіх, хто шукає найсвіжіші та актуальні наукові статті та матеріали, опубліковані в науковій літературі з міжнародним охопленням.
JournalTOCs - безкоштовна послуга для індивідуальних користувачів.
JournalTOCs - це найбільша доступна для пошуку колекція таблиць змісту (Tables of Contents - TOCs) наукових журналів. Сьогодні (07.09.2021) служба містить метадані статей і змістів для більш ніж 35 тисяч журналів, зібрані безпосередньо у майже 4 тисячі видавців.
JournalTOCs є найбільшою, безкоштовною колекцією наукових журналів змістів (КТВА): 35,271 журналів, включаючи 17,700 обраних відкритий доступ журнали і 12,072 гібридних журналів, від 3632 видавців.
JournalTOCs - збирає базу Змісту (TOCs) з наукових журналів і забезпечує зручний єдиний інтерфейс "єдиного вікна" для цих TOC.
JournalTOCs - це спін-проект JournalTOCs-API, який був профінансований Грантами КНСБ у галузі швидких інновацій у 2009 році. Він базується у Школі математичних та комп’ютерних наук Університету Херіот-Ват.
Включає модулі і отримуємо посилання у OJS
- Спочатку потрібно включити і активувати спеціальний модуль, який виводить на сайт кнопку з посиланням на стрічку новин журналу. Для цього йдемо: Settings >>> Website >>> Plugins
- Знаходимо Web Feed Plugin і включаємо його
- Заходимо в настройки модуля ... налаштовуємо на свій розсуд, см. Скрін нижче …
- Далі переходимо в налаштування зовнішнього вигляду сайту Settings >>> Website >>> Appearance і виставляємо позицію модуля Web Feed Plugin в бічній панелі сайту (або в підвалі сайту, в залежності від використовуваного шаблону).
- Після цього на сайті Вашого журналу з'явиться додатковий блок з кнопками. Кожна кнопка містить в собі гіперпосилання на стрічку новин Вашого журналу. У стрічці новин містяться заголовки і анотації статей Вашого журналу (або останній номер або всі номери, в залежності він налаштувань модуля, див.вище). Доступні такі новинні стрічки: ATOM, RSS 1.0, RSS 2.0. Запам'ятовуємо цей блок. Одну з посилань нам згодом потрібно буде скопіювати для заявки на підключення до сервісу JournalTOCs.
Реєструємо і подаємо заявку в JOURNALTOCS
- Переходимо на сайт JournalTOCs на сторінку з критеріями. Читаємо наступне ... «JournalTOCs приділив особливу увагу включенню всіх журналів з найвищим рейтингом в своїх областях, гарантуючи якісні результати. Див. Критерії відбору. »
Критерії відбору в JOURNALTOCS
Обов'язкові вимоги:
- журнал повинен публікувати на сайті новинну стрічку TOC RSS feeds для своїх останніх випусків (ми якраз це реалізували в попередньому пункті, див.вище - OSU).
- журнал повинен опублікувати не менше чотирьох випусків або номерів за останні два попередні роки (в деяких випадках цей критерій не дотримується, тобто можна пробувати подаватися і без цього - OSU).
- В даний час науковий журнал регулярно публікує онлайн журнал, що рецензується науковий контент (наукові статті), викладає їх на своєму сайті.
- Журнал повинен мати редактора, редакційної ради або колегію, а також систему рецензування (система рецензування вже є всередині OJS3 - OSU).
- Журнал повинен мати номера ISSN.
Додаткові вимоги:
- Журнал має міжнародне різноманітність (наприклад, редактори з різних установ, а автори з різних країн).
- Статті, опубліковані в журналі, мають ідентифікатори DOI.
- Журнал зареєстрований у відповідних організаціях (наприклад, CrossRef, COPE, LOCKSS).
- Якщо ваш журнал відповідає вимогам, перерахованим вище, ви можете заповнити цю форму:
- Якщо Ви все зробили правильно, то на Ваш email через кілька днів прийде повідомлення про успішне включення журналу в сервіс JournalTOCs. Лист буде містити пряме посилання на журнал в базі.
Як зразок можна подивитися один з журналів Central Asian Journal of Medical Hypotheses and Ethics.