Дослідна експлуатація

Процес подачі журналу на включення в систему DOAJ

  1. Ваша заявка успішно прийнята, коли у Вас з'явиться під час заповнення на моніторі повідомлення з подякою за заповнену заявку  та отримаєте електронний лист із підтвердженням про прийняту заявку. Якщо Ви не отримали цього листа, надішліть електронний лист до служби підтримки DOAJ
  2. Вашу заявку розглядатиме редактор. Ви можете отримати електронний лист зі сповіщенням про початок процесу рецензування заявки.
  3. Можливо, редактору доведеться зв’язатися з Вами в рамках процесу розгляду заявки. Ви повинні надати відповіді на усі запитання, які вони Вам надішлють. Це допомагає правильно обробити Вашу заявку. Майте на увазі, що DOAJ може відхилити заявку, якщо через місяць редактор не отримає від Вас відповіді на надіслані запитання.
  4. Редактор, який розглядає Вашу заявку, може працювати на волонтерських засадах і не матиме адреси електронної пошти doaj.org. Періодично перевіряйте Вашу папку зі спамом на випадок, якщо листи потраплять туди.
  5. Якщо Ваша заявка буде прийнята, Ви отримаєте електронний лист, з підтвердженням.

Час від подання до прийняття рішення.

Час від подання до прийняття рішення сильно варіюється і залежить від відповіді контактної особи журналу та/або заявника. Зазвичай рішення приймається протягом трьох місяців. DOAJ не можемо надати оновлення статусу для журналів, яким менш як три місяці.

Якщо Ваша заява буде відхилена.

Ви отримаєте електронний лист із зазначенням причин відхилення заявки. Якщо інше не зазначено працівниками DOAJ, Ви не можете подати іншу заявку на цей самий журнал до 6 місяців після дати повідомлення про відхилення заявки.

Якщо Ваша заявка була відхилена через непідтверджений ISSN, DOAJ може повторно відкрити її, якщо ISSN буде підтверджено протягом 3 місяців після відхилення заявки DOAJ. Надішліть електронний лист до служби підтримки DOAJ .

Ви несете відповідальність за надання точної інформації під час подання заяви. Заявки, які містять неточну або неправильну інформацію або у яких відсутні відповіді, автоматично відхиляються. У випадках, коли інформація журналу виявляється неправдивою або вводить в оману, DOAJ може прийняти рішення не дозволяти видавцю подавати подальші заявки на строк до трьох років.

DOAJ приймає лише журнали, які дотримуються належної видавничої практики. Якщо огляд виявить, що видавець не дотримується належної видавничої практики або має сумнівні методи публікації, DOAJ не дозволить подавати подальші заявки від цього видавця протягом терміну до трьох років.

Журнали, вже прийняті до DOAJ, можуть бути видалені, якщо виявиться, що вони більше не дотримуються критеріїв DOAJ або не дотримується належної видавничої практики.

Будь ласка, переконайтеся, що, якщо Ви знову подаєте заявку після періоду виключення, що журнал відповідає критеріям включення DOAJ і всі необхідні зміни були внесені до веб-сайту журналу або політики журналу.

Звернення

Ви можете подати апеляцію, якщо Ваш журнал видалено з DOAJ, або Ваша заявка була відхилена, і жодна нова заявка не допускається принаймні протягом року. Надішліть електронний лист Апеляційному комітету DOAJ .

Апеляція повинна містити таку інформацію:

- Назва журналу;

- Журнал ISSN;

- Причина оскарження;

- Докази для розгляду Апеляційним комітетом DOAJ;

- Оригінальне повідомлення про відмову/видалення.

Апеляційні скарги розглядаються Апеляційною комісією DOAJ у складі головного редактора та членів редакційної групи. Засідання комісії проводяться щомісяця. Після обговорення Вашої справи член Комітету зв'яжеться з Вами щодо результатів Вашого звернення. Це не той самий редактор, який розглядав вашу справу спочатку.

Після розгляду апеляційної скарги та прийняття рішення Комітетом ніяких подальших повідомлень не буде.

Оновлення запису вашого журналу

Для журналів, які були прийняті до DOAJ, важливо, щоб інформація, яку DOAJ зберігає про них, була актуальною.

Ви можете оновити інформацію про журнал за допомогою DOAJ API або увійшовши у свій обліковий запис і перейшовши на інформаційну панель видавця. У розділі "Мої журнали" наведено список усіх журналів, підключених до вашого облікового запису. Використовуйте чорну кнопку "Оновити" біля кожного запису журналу, щоб надіслати запит DOAJ на оновлення.

Відкриється форма запиту на оновлення журналу з попередньо заповненими поточними відповідями. Відредагуйте усі некоректні поля, які потрібно оновити. Якщо Ви не оновлювали журнал до листопада 2020 року, коли DOAJ переглянули форму, пропонуємо Вам переглянути усі заповнені поля. Зауважте, що на деякі поля форми можуть не бути відповіді, оскільки нові питання були додані в листопаді 2020 року.

Після того як Ви змінили та переглянули усі зазначені поля у формі, надішліть DOAJ запит на оновлення даних.

Редакційна група DOAJ перевіряє точність запитів на оновлення, і прагне обробити їх протягом шести тижнів після кожного подання.

Політика нульової толерантності

DOAJ розраховує, що до членів їх команди, волонтерів поводяться ввічливо і з повагою до роботи, яку вони виконують. Вони не повинні піддаватися образливій поведінці в будь-якій формі, яка включає: - грубу, неповажну та образливу поведінку, включаючи принизливі зауваження або все, що означає вербальне чи емоційне насильство особисто чи у спілкуванні - сексуально недоречні коментарі чи поведінка - расистські та дискримінаційні зловживання - загрози фізичного насильства - агресивна та насильницька поведінка.