Дослідна експлуатація

CC GRANT TRACKER комплексна обробка заявок та управління грантами

Провідна платформа CC Grant Tracker управління життєвим циклом гранту

CC Grant Tracker-підтримка адміністрування процесу надання грантів та підходу до планування, моніторингу та оцінки, орієнтованого на результати.

CC Grant Tracker допомагає вам записувати, як очікувані результати можуть бути досягнуті від проектної діяльності, встановлювати показники для вимірювання та моніторингу прогресу грантоотримувача, реєструвати та узагальнювати результати грантоотримувача протягом життя свого проекту та за його межами, а також збирати докази впливу, щоб поділитися з вашими донорами або організацією. Платформа надає надійний і гнучкий механізм, який підтримує адміністрування та управління процесами отримання грантів, допомагаючи вам розкрити успішно управляти проектом.

Якщо ви хочете вибрати програмне рішення, яке може сприяти підтримці ваших бізнес-процесів, то ви захочете переконатися, що воно може щоденно надавати детальну інформацію про вимоги, необхідні для управління портфелем програм та фінансування на кожному етапі у життєвому циклі від запуску програми до остаточної оцінки. Не менш важливим є пошук постачальника програмного забезпечення, який приносить досвід, ідеї та спорідненість та може продемонструвати досвід роботи з надання та підтримки рішень з управління грантами у великій базі органів, що надають фінансування.

Створення гранту

Легко визначайте нові грантові програми, створюйте форми за допомогою гнучкого інструменту конструктора форм, який містить понад 200 типів питань та елементів керування.

Інтернет-програми

Інтуїтивно зрозумілий досвід заповнення форм для заявників, за допомогою ряду зручних функцій та потужної перевірки для покращення якості даних.

Перегляд/оцінка

Багатоступеневі модулі огляду та оцінки, які підтримують процеси оцінки та схвалення Вашої організації, щоб спростити управління та адміністрування.

Можливість надсилання повідомлень про прийняття та відхилення грантової заявки та електронних листів із заздалегідь визначеними шаблонами, включаючи зворотний зв'язок із процесу перевірки.

Фінансовий менеджмент

Планові, спеціальні платежі та виплати на основі вимог, що підтримуються повними записами транзакцій та інформацією в режимі реального часу, що стосується зобов'язань, платежів, списань та відшкодувань.

Моніторинг та оцінка

Дані з онлайн звітів про хід роботи автоматично збираються та пов'язуються з програмою/ стратегічною метою для аналізу та звітності.