Дослідна експлуатація

Корисні онлайн ресурси для вивчення англійської мови

Більшість авторитетних ресурсів публікують інформацію англійською мовою. Ми підготували підбірку з корисними ресурсами, що допоможуть вивчити англійську мову.

FluentU (https://www.fluentu.com/schools/)

Цей сайт допоможе Вам опанувати «живою» англійською — крім загальних відео, тут зібрані відео діалогів, новини тощо від носіїв мови, що адаптовані для вивчення мови. Всі відео поділені за темами та рівнями вивчення, кожне з них має інтерактивні підписи — ви можете обрати будь-яке слово, щоб миттєво дізнатися його значення, вимову, а також інші відео, в яких зустрічається це слово. Після закінчення відео є вправи та «картки», які допоможуть запам’ятати слова природним шляхом, а не просто зазубрювати їх. Також тут є багато й інших відео: трейлери до фільмів, музичні кліпи, мотиваційні лекції та багато іншого.

English Health Train (http://welcomebackinitiative.org/englishhealthtrain.org/index.htm)

Один з найповніших безплатних курсів в Інтернеті, створений для медків, які працюють в англомовних країнах. План курсу передбачає від 240 до 320 годин практичних завдань. Він поділений на 5 модулів, у тому числі «Медична кар’єра», «Як спілкуватися з пацієнтами та їхніми сім’ями» та «Бесіда з колегами». Кожен з них містить аудіювання, вправи на читання та письмо, а також «курсову роботу», що вимагає використання усіх навичок.

InterPals (https://www.interpals.net/app/about)

Вже понад десять років InterPals є провідним безплатним сайтом Інтернету для онлайн листування, культурного обміну та вивчення іноземних мов. Створений у квітні 1998 року, цей сайт розпочався як дружній форум, де люди можуть вільно спілкуватись з іншими людьми з усього світу. З того часу цей сайт став на сьогодні найбільшим і найпопулярнішим безплатним вебсайтом для друку в Інтернеті. І не тільки це, але воно стало популярним сайтом для вивчення мови та пошуку друзів у місцях подорожей. Проте наша початкова місія залишається незмінною: допомагати людям безплатно зустрічатися з друзями з усього світу.

Health Check by the BBC (https://www.bbc.co.uk/programmes/p002vsyw/episodes/downloads)

Щотижневий подкаст про медицину для рівнів upper-intermediate та advanced. Епізоди подкастів охоплюють різні теми, включаючи як суто професійні тексти, так і науково-популярні. Проте епізоди доступні лише 30 днів, після чого ВВС видаляє їх, тому не зволікайте, слухайте одразу.

Forvo (https://uk.forvo.com/)

Сайт, присвячений вимові. Користувачі сайту на волонтерській основі додають вимову слів своєю рідною мовою. Користувач, який цікавиться вимовою іншомовного слова, може додати його у список очікування потрібної мови. Кожне слово якоїсь мови може бути вимовлено декілька разів, при цьому на карті показати місце проживання того, хто вимовив слово (це зроблено для виявлення регіональних особливостей вимови). Користувачі можуть голосувати за якість вимовленого слова («файно» або «кепсько»), і якщо спроб вимови є кілька, то першою в списку буде та, що отримала найбільше схвальних голосів. Окрім користувачів, є волонтерська команда редакторів, які перевіряють вимову нових слів.

Reading and Listening for Medical Workers (http://www.manythings.org/voa/medical/)

Подкасти, орієнтовані для медиків, які прагнуть вивчити базову медичну термінологію. Кожен має свій «сценарій», за яким ви можете ознайомитись зі змістом подкасту. Ідеально підходить для початківців.

Busuu (https://www.busuu.com/ru)

Додаток для вивчення мов. Він є в Інтернеті та через додатки iOS і Android. Курси доступні дванадцятьма мовами: англійській, іспанській, французькій, німецькій, італійській, бразильській португальській, російській, польській, турецькій, арабській, японській і китайській. Користувачі вибирають одну або декілька з цих мов і працюють за допомогою самостійних уроків, вивчаючи лексику і граматику, і потім вони можуть практикувати свої знання в розмовних або письмових бесідах з носіями мови в спільноті Busuu.

Hellolingo (https://langformula.ru/hellolingo/)

Сайт для мовного обміну, на якому легко і швидко можна знайти іноземців для практики в спілкуванні. Його зручність в тому, що сюди можна зайти в вільну хвилину, знайти співрозмовника, трохи чатиться і піти. Соціальні елементи зведені до мінімуму, наприклад, не можна поставити фото профілю. Рішення може здатися дивним в наш час соцмереж, але це навіть спрощує спілкування.

Speaky (https://www.speaky.com)

Сайт призначений для письмової та мовної практики. Принцип роботи простий: знаходите партнера для практики і спілкуєтесь. Це може бути "мовний обмін", коли ви допомагаєте іноземцю вчити мову, а він Вам англійську, але частіше трапляється так, що двоє людей практикують мову, нерідну для обох (як правило, англійську). Такий варіант теж непоганий. У будь-якому випадку сама необхідність говорити по-англійськи змушує активізуватися всі знання для спілкування.

Italki (https://www.italki.com/?hl=ru)

Сайт дозволяє знаходити вчителів онлайн для репетиторства 1 на 1, а вчителі заробляти гроші як позаштатні репетитори. Можна вибрати онлайн уроки мови, які проводить професійний вчитель, який надає структуровані навчальні плани, або громадський репетитор. Користувачі також можуть використовувати як платформу для взаємного обміну мовами.